"Przedszkolak z energią"-program finansowany przez Grupę Kapitałową PGE oraz Fundację PGE w Publicznym Przedszkolu w Złoczewie

"Przedszkolak z energią" to program, którego zakończenie odbyło się w złoczewskim MOK. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w Publicznym Przedszkolu w Złoczewie. W pierwszym etapie wymieniono w placówce 320 sztuk świetlówek na energooszczędne. Drugi etap to Energetyczny dzień pluszowego misia, który gościł w ośrodku kultury. Nie zabrakło zgadywanek, gier, prac ręcznych, tańców, sportowych zmagań, czy przygotowywania pysznej sałatki. Złoczewski projekt odbył się w ramach VI edycji programu wolontariatu pracowniczego PGE "Pomagamy". Jest on finansowany przez Grupę Kapitałową PGE oraz Fundację PGE.