Nowa grupa przedszkolna dla dzieci 3-4 letnich

Od 3.02.2014r. w Publicznym Przedszkolu w Złoczewie powstała nowa grupa przedszkolna  dla dzieci 3-4 letnich. Powstanie tej grupy jest kontynuacją zakończonego projektu "Szansa na lepszy start" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla chętnych rodziców z gminy Złoczew. Władze naszej gminy, mając na uwadze rozwój małego dziecka, umożliwiły im edukację przedszkolną w  Publicznym Przedszkolu w Złoczewie. Dyrektor Przedszkola zachęca rodziców do skorzystania z tej oferty, ponieważ są jeszcze wolne miejsca. Te działania Przedszkola są dobrą formą  adaptacji dla dzieci, szczególnie z rocznika 2009, przed obowiązkiem wychowania przedszkolnego, który je czeka od września 2014r.