Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. O przedszkolu

Przedszkole nasze położone jest w miejscowości Złoczew.

W obecnym budynku pracujemy od 1984 roku.

Posiadamy własny plac zabaw.

Dzieci uczymy poprzez aktywne działanie w przestronnych

i słonecznych salach.

W placówce jest siedem oddziałów. Dzieci zdobywają wiele niezbędnych doświadczeń, tworzymy im warunki do tego, by mogły sobie wzajemnie pomagać, rozwijać tolerancję i wzajemny szacunek.
Nasze przedszkole to miejsce przyjazne dziecku, gdzie przestrzegana jest Konwencja o prawach dziecka.
Naszym celem jest rozwijanie umiejętności i zdolności naszych podopiecznych, pozwolenie im na rozwój ich osobowości. Uczymy dzieci samodzielności, nawiązywania relacji z innymi, dzielenia się, zasad współpracy w grupie oraz zachowań społecznych. Zapewniamy ciekawy program edukacyjny. Odkrywamy z dziećmi tajemnice świata przyrody, rozwijamy ich zdolności artystyczne, dzieci zdobywają wiedzę oraz umiejętności, które będą potrzebne, aby sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Zajęcia organizujemy tak, by zachować równowagę pomiędzy swobodną zabawą, grami, przebywaniem na świeżym powietrzu oraz zajęciami dydaktycznymi. Dbamy o to, by dzieci w atmosferze radości i zabawy odkrywały świat liter i cyfr.