Jesteś tutaj:
  2. Nasi przyjaciele

Nasi przyjaciele

Pozdrawiamy naszych przyjaciół

• Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Barczewie, którzy gościli u nas 19.03.2009 r.

• Przedszkolaki z Przedszkola w Niemczech z miejscowości Warza
    oraz gości, którzy odwiedzili nasze przedszkole i przywieźli prezenty dla naszych przedszkolaków od dzieci z Warza . Pozdrawiamy szczególnie Panią Burmistrz miasta Warza, która osobiście była zaangazowana w całą akcję i nas odwiedziła.

• Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Złoczewie. Bardzo lubimy słuchać bajek. Co tydzień odwiedzamy Bibliotekę w Złoczewie i zaprzyjaźnione Panie bibliotekarki. W pochmurne i deszczowe dni, kiedy dzieci nie mogą pójść do biblioteki, Panie odwiedzają nas w przedszkolu.

• Ochotnicza Straż Pożarna w Złoczewie. Przyjaciele strażacy jak co roku odwiedzają nasze przedszkole.