Jasełka

W dniu 20.12.2011 r. w MOK w Złoczewie odbyły sie Jasełka w wykonaniu 5- latków p. J. Królikowskiej i 6- latków p. B. Olczak. Występom pt. "Hej ! kolęda, kolęda..." przyglądali się licznie przybyli goście, przedstawiciele współpracujących z przedszkolem instytucji z Panią i Panem Burmistrzem. Wśród przybyłych nie mogło zabraknąć również rodziców naszych wychowanków oraz ich babć i dziadków. Przy dźwiękach kolędy dzieci wprowadziły przybyłych w świąteczny nastrój. Przedstawienie się udało, a po twarzy niejednej mamy i babci popłynęła łza. Wszyscy wspólnie z dziećmi śpiewali kolędy i pastorałki. Na koniec dzieci nagrodzono gromkimi brawami i słodyczami. W imieniu wszystkich gości podziękowania za przedstawienie i życzenia Wesołych Świąt złożyła Pani Burmistrz. Myślimy, że dla takich chwil warto pracować, a dzieci już się zastanawiają jak uczcić następne uroczystości.