INFORMACJA DLA RODZICÓW

SZANOWNI PAŃSTWO

ZE WZGLĘDU NA WYTYCZNE GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DOTYCZĄCE POWIERZCHNI SAL PRZEDSZKOLNYCH NASTĄPIŁA ZMIANA ORGANIZACJI POMIESZCZEŃ DLA DZIECI 5-6 LETNICH Z 3 NA 4 ODDZIAŁY W BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ZŁOCZEWIE. NOWE LISTY BEDĄ DOSTĘPNE DLA RODZICÓW W DNIU 20. 08.2020R. -CZWARTEK PRZED WEJŚCIEM DO BUDYNKU PRZEDSZKOLA.

SZANOWNI PAŃSTWO

MAMY NADZIEJĘ, ŻE SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNA KRAJU ULEGNIE POPRAWIE I WE WRZEŚNIU WSZYSTKIE DZIECI ROZPOCZNĄ EDUKACJĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU. PEŁNI OPTYMIZMU ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ŚLEDZENIA NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ. UZYSKACIE TAM INFORMACJE O EWENTUALNYCH SPOTKANIACH ORGANIZACYJNYCH W GRUPACH. LISTY DZIECI W POSZCZEGÓLNYCH ODDZIAŁACH BĘDĄ DOSTĘPNE OD 17.08.2020R. PRZED WEJŚCIEM DO BUDYNKU PRZEDSZKOLA.

DRODZY RODZICE !

OD 3.08.2020r. DO 31.08.2020r. PUBLICZNE PRZEDZKOLE W  ZŁOCZEWIE BĘDZIE PEŁNIŁO OPIEKĘ.

PRACA W PLACÓWCE W TYM OKRESIE W DALSZYM CIĄGU PODLEGA REŻIMOWI SANITARNEMU.

OGŁOSZENIE

INFORMUJEMY, ŻE Z POWODU PANDEMII WSZYSTKIE NADPŁATY LUB NIEDOPŁATY ZA ŻYWIENIE I GODZINY PONADPROGRAMOWE W PRZEDSZKOLU ZOSTANĄ ZRÓŻNICOWANE W MIESIĄCU WRZEŚNIU.

DLA DZIECI 6- LETNICH NADPŁATY ZOSTANĄ PRZENIESIONE NA KONTO STOŁÓWKI SZKOLNEJ.

Z POWAŻANIEM INTENDENT PRZEDSZKOLA

DRODZY RODZICE INFORMUJEMY, ŻE W MIESIĄCU LIPCU 2020R. PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W ZŁOCZEWIE BĘDZIE NIECZYNNE. DALSZE INFORMACJE NA TEMAT PRACY PRZEDSZKOLA BĘDĄ AKTUALIZOWANE.

DRODZY RODZICE!

Przesyłamy Wam pomysły do zabawy z dziećmi.  Darzymy Was ogromnym zaufaniem i wiemy,

że doskonale potraficie bawić się z dziećmi.

Chcemy jednak inspirować, wskazać sposoby spędzania wolnego czasu, by w jakiś sposób pomóc w tej trudnej sytuacji.

Pozdrawiamy serdecznie: DYREKTOR I NAUCZYCIELKI PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA w Złoczewie.

Dyrektor pełni dyżur codziennie w godzinach od 9 do 13 w Publicznym Przedszkolu w Złoczewie

pod numerem telefonu (043) 820 22 39.